הנשמה של הטכניון – חוגגים הצטיינות
אירוע ההוקרה השנתי לעובדי הטכניון התקיים באמפי שוני וכלל הופעה של חנן בן ארי
ב-7 באוקטובר חגג הטכניון את ערב ההוקרה השנתי לעובדיו. באירוע שהתקיים בזאפה אמפי שוני חולקו פרסים לעובדים, למנהלות מצטיינות ולמצטיינים בשמירה על הבטיחות והתקיימה הופעה של חנן בן ארי.
נשיא הטכניון פרופ’ אורי סיון בירך את העובדים ואמר כי “זאת הייתה שנה לא פשוטה להרבה אנשים שנקלעו לקשיים בריאותיים וכלכליים, אבל בסופו של דבר צלחנו אותה יחד והיטב. זאת הייתה שנת שיא לטכניון במובנים רבים – במספר הסטודנטים החדשים שהתחילו ללמוד בטכניון, במענקי המחקר שחוקרי הטכניון הצליחו לגייס ובמספר חברות ההזנק שיצאו מהטכניון, וזאת כמעט שנת שיא בגיוס חברי סגל חדשים. אנחנו יוצאים מהשנה הזאת חזקים יותר, מלוכדים יותר, חסינים יותר, בזכותכם; כל מה שנבנה על ידיכם, כל עובדי הטכניון, בתקופה הזאת, יבוא לידי ביטוי כעת. כל הדבר הענק הזה לא היה קורה בלעדיכם – אתם הלב הפועם, הנשמה של הטכניון. אני מודה לכולכם.”
העובדים המצטיינים הטכניונים לשנת תשפ”א הם אנה דובינסקי (לשכת הסגל), ד”ר אולגה צ’ונטונוב (המרכז לקידום הלמידה וההוראה), ד”ר ירון קאופמן (הפקולטה למדע והנדסה של חומרים), גיא תנעמי (אגף מחשוב ומערכות מידע) ויוליה פסיקוב (אגף רכש). העובדים המצטיינים מטעם מוסד הטכניון הם אלי ניימרק (מכון המתכות הישראלי) וענת אביטל (המכון הלאומי לחקר הבנייה. המנהלות המצטיינות הן רוי גינוסר מהפקולטה למדעי המחשב ע”ש טאוב (מנהלת מצטיינת טכניונית) ופנינה אלוני ממחלקת כספים וכלכלה (מנהלת מצטיינת מוסד הטכניון). מצטייני הבטיחות הם שמעון דולב מהפקולטה להנדסת חשמל ומחשבים ע”ש ויטרבי (עובד מצטיין); מעבדת ד”ר יוסי שמאי בפקולטה להנדסה ביו-רפואית (מעבדה מצטיינת); והפקולטה להנדסת מכונות (פקולטה מצטיינת).
האירוע הופק ביוזמת מדור רווחה טכניון ומוסד הטכניון על ידי חברת פרימיום.
- המצטיינים: עומדים, מימין לשמאל: אלי ניימרק, סמנכ”ל משאבי אנוש אריאל חזן, דני נאור נציג ארגוני העובדים, המשנה לנשיא למחקר פרופ’ קובי רובינשטיין, ורד בהר ממוסד הטכניון, נשיא הטכניון פרופ’ אורי סיון, אנה דובינסקי. יושבים, מימין לשמאל: ד”ר ירון קאופמן מהפקולטה למדע והנדסה של חומרים, יוליה פיסקוב, ענת אביטל, פנינה אלוני, רוי גינוסר מהפקולטה למדעי המחשב ע”ש טאוב (מנהלת מצטיינת טכניונית), גיא תנעמי, ד”ר אולגה צ’ונטונוב
- מצטייני הבטיחות: עומדים, מימין לשמאל: אריאל חזן, דני נאור נציג ארגוני העובדים, פרופ’ קובי רובינשטיין, ורד בהר, נשיא הטכניון פרופ’ אורי סיון. יושבים, מימין לשמאל: עדי חן, ראש יחידת הבטיחות ופיקוח סכנות, פרופ’ נעם אדיר, ד”ר יוסי שמאי, ד”ר חגית ששון, שמעון דולב. חסרה בתמונה: ראש מינהל הפקולטה להנדסת מכונות, לימור לוי מדר
להקת Newטון – הלהקה הייצוגית של הטכניון: